Дата: 10.06.2024 11:56

Сьогодні, 10 червня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН разом з виконуючою обов’язки начальника відділу ЖКГ Юлією БУРОЮ провели робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради.

☝️За результатами наради, міський голова дав відповідні доручення:

🔷Центр первинної медико-санітарної допомоги, КП «Кролевецька лікарня», продовжити:

👉підготовку закладів до нового опалювального сезону,

👉проводити прибирання та обкошування прилеглих територій.

🔷Відділ ЖКГ:

👉контроль за виконанням робіт з грейдерування грунтових доріг в старостинських округах громади;

👉підготувити листи до ДП "Дороги Сумщини", щодо незадовільного стану дороги поблизу села Калашинівка, якою курсує рейсовий автобус.

🔷КП «Ремдільниця»:

👉прискорити ремонтні роботи спецтехніки;

👉продовжити роботи по обкошуванню зелених зон міста, парків, скверів, узбіч доріг. Звернути увагу на вул.Осипенка;

👉контролювати прибудинкові території по недопущенню створення сміттєзвалищ;

👉продовжити спилювання аварійних дерев згідно сформованої черги.

✅КП Кролевецька ЖЕК, продовжити:

👉роботу по скошуванню трави на прибудинкових територіях;

👉інформаційно - роз’яснювальну роботу та звітування перед мешканцями багатоквартирних будинків про виконану роботу з обслуговування.

🔷КП «Кролевецьводоканал»:

👉продовжити роботи по заміні водогону в місті (вул.8 Березня).

🔷КП «Акватермо»:

👉продовжити підготовку котелень соціальної сфери до нового опалювального сезону.

🔷КП "Ритуальна служба":

👉продовжити роботи з обкошування кладовищ.