У Центрі культури відбувся сучасний інтерактивний мюзікл за мотивами всесвітньовідомої казки Льюїса Керрола «Аліса в країні чудес»

Дата: 10.06.2024 14:46

8 червня гостинна велика сцена Центру культури зібрала всіх поціновувачів театрального мистецтва на сучасний інтерактивний мюзікл за мотивами всесвітньовідомої казки Льюїса Керрола «Аліса в країні чудес». 🌈

Вже доросла Аліса разом зі своїми друзями відправилася в чарівну країну, яка сповнена чудес і небезпек!!!! Оригінальний сучасний сюжет, де кожен глядач став співучасником пригоди, не залишив байдужим жодного відвідувача! Реалістичні та яскраві персонажі, повернули нас у час щасливих емоцій, де ми всі побачили дивовижне крижане шоу, брали участь у інтерактивних флеш-мобах, а багато веселилися, танцювали та аплодували.

⛪️ Вся творча команда Центру культури працювала злагоджено, як єдиним механізм у годиннику, щоб відкрити двері у світ захоплюючих пригод, неймовірних перетворень, світ, в якому є місце мріям, ілюзії і творчості.

Це буле справжня фантастична подорож. 🔥🔥🔥

💯 Хочемо подякувати всім учасникам, акторам, хореографам, батькам, творчим та технічним працівникам ЦК, глядачам (які зібрали благодійні внески на потреби наших кролевчан ЗСУ у сумі 1000 грн ), 🇺🇦 та перш за все низький уклін та подяка нашим захисникам за тихий день та можливість зіграти виставу без повітряних тривог..

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=864866949016030&set=pcb.864885472347511