У СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ продовжуються роботи з благоустрою, прибирання та обкошуванню прилеглих територій.

Дата: 11.06.2024 14:01

Білогривський.

👉як повідомлялось раніше, наразі проводиться грейдерування грунтових доріг сільських населених пунктів. За інформацією старости Надії Костюченко в ході проведення робіт було відновлено дорогу від с.Гречкине до с. Пиротчине протяжністю 5 км. За що люди щиро дякують міському голові, депутатам міської ради, відділу ЖКГ та всім причетним.

🔷Бистрицький.

👉проведено побілку стовпів огорожі містка-дамби.

🔷Обтівський.

👉проводиться обкошування центрального кладовища.

🔷Дубовицький.

👉Проводиться обкошування місцевих доріг.

🔷Камінський.

👉 Прибирають територію біля річки Сейм.

🤝Щиро дякуємо депутатам міської ради за виділення коштів з міського бюджету на грейдерування доріг, а також платникам податків!Працівникам старостату, культури, місцевої пожежної охорони, керівникам сільгосп товариств, трактористам та всім причетним за організацію і впорядкування прилеглих територій у своїй громаді

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=772130038370280&set=pcb.772130265036924