УВАГА! СКЛИКАЄТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА П'ЯТДЕСЯТ ТРЕТЯ СЕСІЯ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 03.07.2024 10:09

Відповідно до розпорядження Кролевецького міського голови від 03 липня 2024 року № 168 скликається позачергова п'ятдесят третя сесія Кролевецької міської ради восьмого скликання о 10 годині 00 хвилин 05 липня 2024 року у сесійній залі Кролевецької міської ради.

👉На розгляд заплановано винести питання про внесення змін до рішення сорок шостої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання від 20 грудня 2023 року "Про бюджет Кролевецької міської територіальної громади на 2024 рік".

👉На сесію Кролевецької міської ради запрошуються представники територіального органу Національної поліції України та засобів масової інформації.