Шановні працівники та ветерани Національної поліції України! Вітаю Вас з професійним святом!

Дата: 04.07.2024 17:13

Щиро дякую за захист життя та здоров’я людей, прав і свобод громадян, ведення боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку в цей нелегкий воєнний час!

Бажаю, щоб Ваші професійні зусилля були винагородженні повагою і довірою кожного мешканця Кролевеччини, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів! Перемоги, омріяного миру та Божого благословіння на добрі справи!

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН