З глибоким сумом та скорботою повідомляємо: після тривалої тяжкої хвороби помер наш мужній воїн-земляк, Герой – Олег ОХОНЯ.

Дата: 05.07.2024 09:19

Солдат ОХОНЯ Олег Васильович, 10.01.1982 р.н., народився, виріс та проживав у с. Литвиновичі. Навчався у Литвиновицькій школі. Після закінчення Путивльського педагогічного коледжу деякий час працював вчителем фізкультури у Камінській ЗОШ. По мобілізації призваний 29 грудня 2022 року. Захищав Батьківщину у 117 окремій механізованій бригаді.

Помер 04.07.2024 року після тривалого перебігу тяжкої хвороби.

У військовослужбовця залишились мати.

Співчуваємо родині та близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови у глибокій скорботі.

Церемонія поховання Олега ОХОНІ відбудеться  05.07.2024 року. Відспівування воїна буде проведено у Храмі Святих Апостолів Петра і Павла. Початок о 12.00 год., за адресою: вулиця Соборна, село Литвиновичі.

Поховають оборонця на місцевому кладовищі.

Вічна слава та світла пам'ять нашому Воїну-захиснику!