Увага! Конкурс!

Дата: 10.07.2024 11:34

Сумська обласна державна адміністрація – обласна військова адміністрація оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по перевезенню пасажирів на приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області

🔷Основні умови конкурсу: конкурс є відкритим для всіх претендентів, що відповідають вимогам, встановленим статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт».

🔶До участі в конкурсі не допускаються претенденти, які: визнані банкрутами, або щодо яких порушено справу про банкрутство чи які проходять процедуру ліквідації; мають заборгованість із податків, зборів та інших платежів; подали документи, оформлені неналежним чином або такі, що містять неправдиву інформацію; представляють інтереси пасажирських перевізників або здійснюють перевезення пасажирів на маршрутах загального користування.

🔷Для участі в конкурсі претендент подає такі документи: заяву на участь у конкурсі, довідку з Головного управління Державної податкової служби у Сумській області про відсутність заборгованості по податках, зборах та інших обов’язкових платежах, копію Статуту (Положення) підприємства, організації.

📌Документи для участі в конкурсі приймаються з часу публікації оголошення з 8.30 до 16.00 до 02.08.2024 (включно) за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, каб. 91.

☎️Телефон для довідок з питань проведення конкурсу (0542) 700 794. Засідання конкурсного комітету відбудеться 06.08.2024 за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, каб. 91.

📩Форми документів та інформацію щодо умов проведення конкурсу надає Департамент розвитку громад, територій та інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації, телефон (0542) 700 794.