У Кролевці продовжуються роботи по заміні зношених, застарілих водогонів на нові, сучасні!

Дата: 10.07.2024 16:37

Завдяки підтримці міжнародної гуманітарної організації USAID проводяться роботи з капітального ремонту водопостачання по вулиці Ярмаркова міста Кролевець!

В план робіт включено:

▶️ Заміна старих водопровідних труб на нові, сучасні та надійні, надані нашими партнерами.

▶️Встановлення нових колодязів для абонентів, що забезпечить зручний доступ до води для кожного домогосподарства.

✅Працівники КП "Кролевецьводоканал" своїми силами виконують цю надзвичайно важливу роботу для нашого міста.

Що це означає для нас:

👉 Покращення якості водопостачання та зниження ризиків аварій.

👉Надійне та безперебійне постачання води для всіх мешканців.

👉Підвищення загального рівня комфорту та якості життя для жителів міста.

Дякуємо всім, хто долучився до цього важливого проєкту

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=434985482447464&set=pcb.434986345780711