Сьогодні у міській раді для активних представників нашої громади, зацікавлених у роботі з постраждалими від насильства був проведений освітній тренінг на тему "Комплексний підхід до надання допомоги постраждалим від гендерно-зумовленого насильства".

Дата: 10.07.2024 17:16

Захід провели тренерки громадської організації "Ліга сучасних жінок". В ході проведення занять присутні розширили свої знання та практичні навички у сфері гендерного рівноправ'я та боротьби з насильством.

👉Учасники тренінгу обмінювались досвідом та спільно розробляли конкретні алгоритми допомоги.

🇺🇦Щиро дякуємо учасникам і тренерам та віримо, що знання і навички отримані завдячуючи тренінгу, посприяють якості надання послуг постраждалим.