Продовжуємо працювати над стабільною і безперебійною подачею води населенню!

Дата: 18.07.2024 17:14

В рамках Меморандуму про співпрацю між Кролевецькою міською радою та DAI Global LLC виконавцем Проєкту USAID міжнародної технічної допомоги «Економічна підтримка України» продовжуються ремонтні роботи водопровідної мережі по вулиці Ярмаркова у місті Кролевець.

🚰З метою покращення надання послуг центрального водопостачання в місті міжнародними партнерами нашому комунальногму підприємству КП "Кролевецьводоканал" надані необхідні витратні матеріали для ремонтних робіт: труби, задвижки, сучасні інструменти для виконання робіт по заміні водогону (паяльники для труб, шліфувальні машинки).

🔰Силами працівників КП "Кролевецьводоканал" при аномальній спеці виконуються складні¸але вкрай необхідні роботи для нашого міста. Сучасні водогінні труби забезпечать:

🔹стабільну та безперебійну подачу води;

🔹зменшення ризиків аварій та зниження витрат на їх усунення.

Крім того, новий водогін допоможе значно зменшити водовтрати, що позитивно вплине на екологію та економіку громади.

🤝Кролевецька міська рада висловлює щиру подяку Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) USAID Ukraine - USAID Україна за допомогу у вирішенні важливих інфраструктурних питань.

🤝 Дякую депутатам міської ради за підтримку важливого проєкту по капітальному ремонту водогону нашої громади.

🇺🇦🇺🇸Це важливий крок у напрямку сталого розвитку Кролевецької громади, який демонструє, як важливо підтримувати та розвивати партнерські відносини з міжнародними організаціями для досягнення спільних цілей.

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН

Більше фото і відео тут https://www.facebook.com/photo?fbid=7953773034738540&set=pcb.7953784291404081