ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВОЛОДИМИРА ДМИТРОВИЧА ДЕМЧЕНКА

Дата: 19.07.2024 11:51

Щиро вітаю з Днем народження свого колегу, депутата міської ради, енергійну  та чуйну людину - Володимира ДЕМЧЕНКА.
        🤝Дякую Володимиру за активну життєву позицію та реалізацію проєктів, які спрямовані на розвиток рідної Кролевеччини! За 24/7 організацію допомоги нашим землякам-захисникам, небайдужість до життя нашої громади, готовність допомогти і бажання робити добрі справи для людей!
💛💙Бажаю здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії, впевненості в кожному дні. Сміливо йти до поставленої мети, а оптимізм, віра і надія нехай допомагають долати всі труднощі! Перемоги, омріяного миру та щедрих Божих благословінь на добрі справи і починання.

Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН