КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА продовжують забезпечувати життєдіяльність нашої територіальної громади.

Дата: 19.07.2024 13:59

КП «Ремдільниця»:

👉 із самого ранку з настанням сприятливих погодних умов, після дощику, технікою із спеціальними щітками проводяться роботи по вичищенню центральних доріг міста від піску і грунтових наносів.

👉а також працівниками і технікою проводиться прибирання та викошування міського парку, парку Перемоги (напроти лікарні), зелених зон вулиць 8 Березня, Лесі Українки, Європейська, проспект Миру.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=794439712805979&set=pcb.794439979472619