З глибоким сумом та скорботою повідомляємо: за декілька днів після звільнення з військової служби по захисту України, її свободи і незалежності від невблаганної тяжкої хвороби помер наш мужній воїн-земляк, Герой – Анатолій ЛУКАШ.

Дата: 06.08.2024 16:34

Старший лейтенант ЛУКАШ Анатолій Григорович, 02.08.1965 р.н., народився, виріс та проживав у селі Спаське. Після закінчення Спаської школи здобув професію токар у Конотопському училищі. Тривалий час працював у Кролевецькому КХП, а останній час у Кролевецькій експлуатаційній дільниці офісу водних ресурсів Сумської області. Учасник АТО/ООС.

19.04.2022 року призваний по мобілізації. Захищав Україну у 66 окремій механізованій бригаді.

За декілька днів після звільнення з військової служби помер від тяжкої хвороби 06.08.2024 року.

Залишились донька і син.

Співчуваємо родині та близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови у глибокій скорботі.

Поховання Героя відбудеться завтра, 07.08.2024 року у селі Спаське Кролевецької міської територіальної громади. Відспівають оборонця у місцевому Свято-Успенському Храмі. Початок о 12.00 год., за адресою: вулиця Успенська,1.

Вічна слава та світла пам'ять нашому Воїну-захиснику!