КРОЛЕВЕЦЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЬ ІЗ СВОЇМ ГЕРОЄМ, БОЙОВИМ ОФІЦЕРОМ – АНАТОЛІЄМ ЛУКАШЕМ.

Дата: 07.08.2024 17:24

Сьогодні, 07 серпня, Кролевеччина провела в останню путь свого Героя, захисника України, старшого лейтенанта ЛУКАША Анатолія Григоровича

Віддати шану оборонцю прийшли рідні, близькі, друзі, побратими, представники влади, односельчани та жителі громади.

Церемонія поховання відбулась у селі Спаське Кролевецької територіальної громади в якому народився і проживав Анатолій Григорович.

Відспівали воїна у місцевому Свято-Успенському Храмі.

Створивши живий коридор, зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати прощалась громада зі своїм Героєм.

Неможливо жодними словами передати той біль втрати, який зараз відчувають діти, рідні та ціла громада.

Ми всі в скорботі за своїм земляком. Разом із його рідними та близькими, співчуваючи горю, схиляємо голови перед його світлою пам’яттю.

Глибокі співчуття рідним і близьким воїна.

Вічна шана і пам‘ять Герою…

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=805707628345854&set=pcb.805708211679129