Кролевецька міська рада,
Конотопського району, Сумської області

Краудфандинг для Кролевеччини: навчання та перші успіхи.

Дата: 12.09.2025 15:10
Кількість переглядів: 107

Фото без опису

Команда з нашої громади  взяла участь у Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні у рамках навчального компоненту «Розширення фінансових можливостей українських громад через краудфандинг».

👉Учасники програми опрацювали основи краудфандингу, стратегії, брендинг громади, комунікацію та просування у соцмережах, роботу зі ЗМІ, міжнародні стандарти благодійності, управління командою проєкту та платформу «Моє місто».

💛💙Результат надихає: 6 громад уже запустили свої перші краудфандингові кампанії, серед яких – Кролевецька громада! 🎉

🤝Продовжуємо співпрацю з Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) та новим партнером – маркетинговою агенцією, щоб українські проєкти виходили на міжнародну аудиторію.

🤝Дякуємо всім партнерам і учасникам за підтримку та активність! Разом робимо нашу громаду сильнішою та відкритою до нових можливостей. 💛💙

Програма реалізується за фінансування Міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ) через Німецький банк розвитку KfW.

https://www.instagram.com/p/DOdklLEjfwX/?igsh=eDV4cmZjZ3NxcTEw


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь