Ветерани Сумщини можуть безоплатно полікувати зір

У коментарі начальниці управління з питань ветеранської політики Сумської ОВА Оксани Панової йдеться про можливості, які надає держава для відновлення здоров’я наших Захисників.
В Україні реалізується важливий проєкт «Повернемо зір Захисникам і Захисницям України», що дає шанс не лише зберегти зір ветеранам, а й полікувати та навіть повернути його.
У межах проєкту Захисники та Захисниці можуть безоплатно пройти повну офтальмологічну діагностику, отримати лазерну корекцію, заміну кришталика, а також пластичні та інші оперативні втручання.
Ініціатива працює вже понад рік – за цей час допомогу отримали понад 1600 військовослужбовців, ветеранів та ветеранок.
Скористатися такою можливістю можуть:
- учасники бойових дій;
- особи з інвалідністю внаслідок війни;
- комісовані з військової служби за станом здоров’я, зокрема через травми або захворювання очей (навіть без посвідчення).
Серед безоплатних послуг:
повна офтальмологічна діагностика;
лазерне та оперативне лікування;
лікування рубців і шрамів на обличчі за сучасними протоколами;
хірургічне висічення та реконструкція тканин навколо очей.
Проєкт уже реалізується у клініках Києва, Чернігова, Запоріжжя та Дніпра й продовжує розширюватися.
Під час відвідування медичних закладів необхідно показати документ, що підтверджує право участі у Проєкті – посвідчення ветерана чи УБД.
Шановні ветерани, звертайтеся до проєкту – скористайтеся можливістю повернути зір, відновити здоров’я та якість життя. Бо бачити світ знову – це ще одна перемога, яку ви заслужили.