У Києві відзначили талановитих і обдарованих дітей Сумщини – переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, інтелектуальних і творчих конкурсів

Участь у заході, який відбувся у Музеї науки Національного центру «Мала академія наук України», взяли майже 180 учнів, освітян, наукових керівників та батьків. Переможців привітали Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий та начальник Сумської ОВА Олег Григоров.
Попри війну, постійні повітряні тривоги наші діти залишаються на Сумщині, продовжують навчатися в укриттях, перемагати на всеукраїнських та міжнародних олімпіадах і конкурсах.
Цьогоріч школярі області здобули 21 призове місце на Всеукраїнському етапі учнівських олімпіад, нагороди у фінальному етапі конкурсу-захисту МАН України, а також гран-прі, золоті, срібні та бронзові медалі на міжнародній GENIUS Olympiad 2026.
Як зазначив начальник Сумської ОВА, кожен такий результат – це привід для гордості.
«Щиро дякую нашим учням за наполегливість, цілеспрямованість і бажання розвиватися. Дякую вчителям, науковим керівникам і батькам, які допомагають дітям розкривати таланти, вірять у них і підтримують на цьому шляху. Пишаємося кожним і бажаємо нових звершень, впевненості у власних силах та нових перемог», – сказав Олег Григоров.
За словами очільника області, підтримка освіти, створення можливостей для розвитку дітей – серед найважливіших пріоритетів. Адже молодь – це наше майбутнє, це люди, які будуватимуть сильну та успішну Україну.