На Кролевеччині збільшилась кількість хворих з Covid-19

За даними центру первинної медико-санітарної допомоги Кролевецької міської ради, за тиждень виявлено 19 нових підтверджених випадків Covid-19, за попередній - 12. Наразі, на амбулаторному лікуванні перебуває 53 активних хворих, з підозрою – 10, одужало – 28. Проведено 48 тестувань методом ПРЛ.

11:35 01.02.2021

Сесія Кролевецької міської ради пройшла злагоджено та конструктивно

Сьогодні, 29 січня відбулося друге пленарне засідання третьої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання. На засідання прибули 19 із 26 депутатів, також були присутні голова Кролевецької РДА Наталія СРІБРАНЕЦЬ та старший оперуповноважений Глухівського МРВ УСБУ в Сумській області Сергій ПЕТРЕНКО. На початку засідання, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН поінформував присутніх про відзначення 29 січня - Дня пам’яті полеглих у бою під Крутами. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих молодих ураїнців, які проявили жертовність і героїзм заради незалежності України.

17:50 29.01.2021

Депутати постійної комісії з питань ЖКГ погодили звільнення орендарів від сплати орендої плати у зв’язку з локдауном та рекомендували до розгляду на сесії інші важливі питання

У рамках підготовки до другого пленарного засідання третьої сесії Кролевецької міської ради восьмого скликання, яка відбудеться 29 січня, постійна депутатська комісія з питань будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства, побутового, торговельного обслуговування, громадського харчування, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, управління комунальною власністю (голова Євген ТРИГУБ) зібралася на засідання. Присутні були 5 із 6 депутатів, що входять до її складу.

10:58 28.01.2021