У Кролевецькій ОТГ розробляють програму «ГРОМАДА АРТ»

Дата: 05.08.2020 17:10

Команда Кролевецької міської об’єднаної територіальної громади,  за підтримки міського голови Олександра Бобровицького працює над розробкою культурного проєкту “ГРОМАДА АРТ”. Про це повідомили на сторінці міськради.

Даний проєкт реалізують у рамках програми “Академія культурного лідера” (Cultural Leadership Academy), що має на меті сприяння децентралізації культури в Україні.

Ініціаторами впровадження даного проєкту в Україні є Institute of Cultural Policy, Goethe-Institut Ukraine та Міністерством культури та інформаційної політики України.

Обговорюючи участь Кролевецької ОТГ у даній програмі, під час робочої зустрічі, було обговорено актуальні питання його впровадження.

« “Академія культурного лідера” – це допомога у створенні спроможних та ефективних команд всередині об’єднаних територіальних громад, які набудуть необхідних знань та практичних навичок для вирішення суспільно важливих проблем своєї громади через культурно-мистецькі проєкти», – зазначають в міськраді