Фахівці центру надання адміністративних послуг Кролевецької міської ради ведуть прийом у селах громади + Графік прийому на лютий

Дата: 08.02.2021 13:01

У п'ятницю, 5 лютого, у будівлі колишньої Спаської сільської ради, відбувся перший виїзний прийом мешканців сіл Спаське, Лапшине та Любитове фахівцями центру надання адміністративних послуг Кролевецької міської ради.

Населення зверталося, здебільшого, за оформленням субсидій. Було охоплено біля 40 мешканців даних сіл, які подали необхідні документи та отримали кваліфіковані відповіді про послуги, що надає ЦНАП.

Варто зауважити, що роботою мобільного офісу буде охоплено всі села Кролевецької територіальної громади, зокрема у лютому заплановано здійснити 21 виїзний прийом, згідно графіку.

Слідкуйте за новинами на каналі: https://t.me/kroleveckagromada_info