На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
2 квітня під головуванням Віктора ЛЕХМАНА відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з порядком денним:
І. Про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів, торфовищ і сільськогосподарських угідь у літній період 2021 року.
ІІ. Про стан протипожежного захисту сільських населених пунктів та утримання і забезпечення місцевих (добровільних) пожежних команд.
ІІІ. Про забезпечення потреб населення та галузей економіки водними ресурсами у разі настання маловоддя.
Під час наради розглянуто основні напрямки роботи служб цивільного захисту населення щодо запобігання виникненню пожеж в екосистемах.
Євгеній Бобров начальник 22 ДПРЧ Управління ДСНС України у Сумській області проінформував про готовність підпорядкованого підрозділу до дій в пожежонебезпечний період 2021 року, так на бойове чергування заступає 8 чоловік та 2 одиниці техніки.
Олександр Жадан в.о. інженера з охорони та захисту лісу ДП "Кролевецьке лісомисливського господарство" та Роман Касьяненко головний лісничий ДП "Кролевецький агролісгосп" проінформували про готовність сил та засобів, які можливі для залучення гасіння пожеж в екосистемах, а саме 3 пожежні автомобілі та 7 тракторів.
Володимир Неласий начальник місцевої пожежної охорони Кролевецької міської ради проінформував про готовність 15 місцевих пожежних команд, а також зупинився на проблемних питаннях з якими з тикаються пожежники.
Віталій Ткаченко головний спеціаліст відділу з питань цивільного захисту виконавчого комітету Кролевецької міської ради зауважив про необхідність уточнення та корегування планів спільних дій служб.
Віктор Ковбаса зазначив, що регіональним офісом водних ресурсів у Сумській області рекомендовано старостам сіл у межах компетенції із залученням фахівців регіонального офісу забезпечити завершення інвентаризації основних акумулюючих водних об’єктів області; здійснити відповідно до норм чинного законодавства необхідні заходи щодо встановлення права власності на безгосподарні гідроспоруди та, у разі настання маловоддя, вжити заходів щодо ощадливого та раціонального використання водних ресурсів.