ВІТАННЯ КРОЛЕВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВІКТОРА ЛЕХМАНА З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 01.09.2021 08:56

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх Вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань!!!

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед Вами, молодими, відкрито всі дороги. Я глибоко вірю, що Ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Бажаю всім здоров'я, щастя та радості, а також невичерпної енергії при здобутті нових знань. Нехай завжди з Вами буде поруч підтримка та розуміння Ваших близьких та знайомих.

Зі святом Вас усіх – із Днем Знань. З початком нового навчального року!

З повагою, Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН