20 ЖОВТНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА

Дата: 21.10.2021 09:54

Провів засідання голова комісії Євген ТРИГУБ. Також участь у роботі комісії взяли депутати Кролевецької міської ради Сергій МАЛАХОВ, Євген ПОПОК та Еседуллах ХАНАЛІЄВ.

У ході засідання постійна депутатська комісія обговорила питання порядку денного 14 сесії, що відносяться до її компетенції, а саме - про списання багатоквартирних будинків з балансу КП "Кролевецька ЖЕК" Кролевецької міської ради, про передачу комунального майна в користування КП "Ремдільниця" Кролевецької міської ради,

про передачу комунального майна в користування КП "Ритуальна служба" Кролевецької міської ради, тощо.

Також члени комісії погодили перерозподіл коштів, які були зекономлені при виконанні робіт у сфері житлово-комунального господарства громади, на покращення матеріально-технічної бази КП «Ремдільниця» Кролевецької міської ради для забезпечення його стабільної роботи.