СпівДія ДІЄ!

Дата: 10.06.2022 11:01

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні

СпівДія хаб Суми та платформа гуманітарної допомоги СпівДія, у тісній співпраці з молодіжними працівниками, громадськими активістами, представниками спортивної спільноти, ДЮСШ, фахівцями територіальних громад продовжує активно крокувати у напрямку надання гуманітарної допомоги населенню згідно з заявами, що надходять онлайн чи через гарячу лінію.

????Наразі, від МЦ "Романтика", на базі якого створено СпівДія хаб Суми, надійшов вантаж чотирьом мешканцям нашої громади, який із м.Суми доставив волонтер-водій Євген Дуля. ????????Дякуємо усім причетним! СпівДія діє!

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні