Дата: 27.06.2022 11:29

На зображенні може бути: 4 людини, люди сидять та у приміщенні

Сьогодні, 27 червня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН провів робочі наради з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради з питань забезпечення життєдіяльності громади.

????За результатами, міський голова окреслив завдання та дав відповідні доручення на цей тиждень:

????для зручності відвідувачів додатково у розкладі маршрутного автобусу загального користування №1 запровадити рейс із зупинкою Кролевецька лікарня о 12.15 год.

????продовжити обстеження амбулаторій, ФАПів та ФП старостинських округів громади на предмет готовності до роботи в новому опалювальному сезоні.

????продовжити виїзд сімейних лікарів до старостинських округів з метою надання своєчасних медичних послуг відповідно до графіку

????продовжити роботи по підготовці до нового опалювального сезону закладів освіти, культури, охорони здоров’я

????контроль за підготовкою навчальних закладів до очної форми навчання в новому навчальному році (приведення у відповідність укриттів та ін.)

????контроль за роботами по підготовці проведення мультипредметного тесту (форма проведення вступного випробування на бакалаврат для здобуття вищої освіти в Україні)

????контроль за проведенням ямкового ремонту аварійних доріг в місті Кролевець

????контроль за проведенням поточного ремонту в багатоповерхових будинках, скошування трави та бур’янів на прибудинкових територія

????провести конструктивну роботу з керівниками підприємств, установ, організацій щодо активної участі їхніх працівників в прибиранні територій, участі в «чистих четвергах» у місті та сільських населених пунктах громади

????контроль за санітарним станом утримання кладовищ: прибирання сміття, скошування трави, видалення аварійних дерев

????утримувати в належному санітарному стані вулиці, парки, сквери, зелені зони, прибудинкові території нашої громади.

На зображенні може бути: 14 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні