КРОЛЕВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВІКТОР ЛЕХМАН ВЗЯВ УЧАСТЬ У РОБОТІ ОБЛАСНОЇ ПЕДКОНФЕРЕНЦІЇ "ОСВІТА СУМЩИНИ У ВИМІРІ ВИКЛИКІВ ВОЄННОГО ЧАСУ"

Дата: 26.08.2022 11:15

Сьогодні, 26 серпня Кролевецький міський гололова взяв участь у роботі обласної серпневої конференції педагогічних працівників, яка відбулась у м.Суми «Освіта Сумщини у вимірі викликів воєнного часу».

Як зазначив міський голова, основні акценти конференції зроблені на важливості для влади на місцях створення необхідних умов для очного заняття дітей в школах, а яку форму обрати-онлайн, офлайн чи змішану - вирішують тільки батьки.