ЙОМУ НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИТЬСЯ 21: КРОЛЕВЕЦЬКА ГРОМАДА ПОПРОЩАЛАСЬ ІЗ СВОЇМ ГЕРОЄМ - ОЛЕГОМ БОРЩЕМ

Дата: 06.10.2022 16:44

Сьогодні, 06 жовтня у селі Обтове Кролевецької територіальної громади провели в останню путь нашого Героя - земляка Олега БОРЩА, який вірний військовій присязі виявивши стійкість і мужність, загинув 25.09.2022 від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі в бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії, поблизу населеного пункту Нове, Краматорського р-ну Донецької області ?????

?Створивши більш ніж 2 кілометровий живий ланцюг, на колінах, з покладанням живих квітів на дорогу провели в останню путь Олега Анатолійовича БОРЩА - солдата, старшого навідника гранатометного взводу роти вогневої підтримки 3-го парашутно-десантного батальйону рідні, друзі, молодь, односельці, представники місцевої влади. У свій 21 рік покійний чесно і до кінця виконав свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє молоде, безцінне життя за вільне майбутнє у Незалежній, Богом благословенній Україні??

??Пам'ять про Олега Борща завжди житиме у серці вдячних жителів Кролевецької територіальної громади??

?Щирі співчуття рідним та близьким! Низький уклін Герою від теперішніх та майбутніх поколінь!??