На Кролевеччину надійшла жахлива звістка про загибель нашого Героя-земляка, воїна Дмитра КОВАЛЕНКА.

Дата: 01.03.2023 16:17

Коваленко Дмитро Миколайович, 1973 року народження уродженець села Ярове, проживав у м. Конотоп, призваний на військову службу по мобілізації 18 травня 2022 року Конотопським РТЦК та СП, мужньо виконавши військовий обов'язок помер 26 лютого 2023 року під час несення чергування у пункті евакуації біля м. Часів Яр, Донецької області. Залишилися батьки, дружина.

☑️Церемонія поховання Героя відбудеться 03 березня 2023 року у селі Ярове (вул.Селянівка) Кролевецької територіальної громади Конотопського району. Початок о 13.00 год.

☑️ Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі😢

🇺🇦Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях.