Як отримати витяг із Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин: алгоритм дій

Дата: 03.05.2023 15:43

Дані про всіх зниклих за особливих обставин, які попередньо зібрані Нацполіцією та Уповноваженим зі зниклих безвісти, будуть автоматично внесені в реєстр. Родинам зниклих осіб повторно звертатися не потрібно.

Щоб отримати витяг необхідно:

• Надіслати заяву до Департаменту інформатизації МВС України та прикріпити до неї копії паспорта заявника та документа, який підтверджує родинні зв’язки.

• Заяви необхідно надсилати на електронну пошту: pgmia@mvs.gov.ua або ж потрібно надіслати лист на адресу Міністерства внутрішніх справ України: м. Київ, вул. Богомольця, 10.

• Перевірка особи та надання їй статусу зниклої безвісти за особливих обставин здійснюється впродовж 30 календарних днів.

• Витяг буде надіслано на вказану в заяві електронну адресу або ж на зворотну поштову адресу.

❗️Важливо! Включення особи до реєстру є єдиним підтвердженням того, що людина вважається зниклою безвісти за особливих обставин.

Наявність людини в реєстрі не підтверджує загибель чи перебування її в полоні.

Доступ до реєстру мають лише відповідальні особи Міністерства внутрішніх справ, Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин та відповідальні особи інших відомств.

Якщо у вас виникли питання, щодо отримання витягу з Єдиного реєстру, звертайтеся на гарячу лінію: (050) 240-85-29.