Сьогодні працівники КП «Кролевецьводоканал» чистили центральну каналізаційну мережу міста.

Дата: 30.05.2023 16:14

Керівник комунального підприємства Олександ Фокін зазначив: «Засмітилась зовнішня каналізаційна мережа, яка прокладена від Будинку-інтернату для людей похилого віку далі по бульвару Шевченка, вулицями Європейська, Франка. Наші громадяни чомусь не розуміють, що міська каналізаційна система – це не сміттєпровід. Утворилося жорстке механічне засмічення, що могло призвести до затоплень підвалів, або квартир, які знаходяться на перших поверхах житлових будинків. Постійно працівники підприємства чистять та промивають мережі водовідведення в різних частинах міста і витягують із труб побутовий непотріб, який став причиною затору».

❗️❗️❗️Нагадуємо!!!

☝️В каналізацію категорично заборонено скидати:

👉засоби особистої гігієни;

👉ганчірки;

👉рушники;

👉м’які іграшки;

👉тверді побутові відходи;

👉будівельні матеріали.

Саме ці предмети побуту чомусь завжди «випадково» потрапляють до каналізації.

❗️❗️❗️Звертаємось до кожного мешканця з проханням – ДАВАЙТЕ НАВЧИМОСЯ САМІ ТА НАВЧИМО НАШИХ ДІТЕЙ БУТИ ГОСПОДАРЯМИ У РІДНОМУ ДОМІ ТА РІДНОМУ МІСТІ, ЩОБ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ Й НАДАЛІ КОРИСТУВАТИСЯ СИСТЕМОЮ КАНАЛІЗАЦІЇ БЕЗПЕРЕБІЙНО ТА ЦІЛОДОБОВО! ДЯКУЄМО!🤝🇺🇦