Ярославецькі дітлахи та їх вчителі здійснили екскурсійну поїздку до Кролевецької Яблуні-колонії

Дата: 15.06.2023 10:41

Завдячуючи ТОВ "Кролевецький комбікормовий завод" ярославецькі дітлахи та їх вчителі здійснили екскурсійну поїздку до Кролевецької Яблуні-колонії, оленячої ферми вільного вигулу в селі Козацьке та весело провели час в парку розваг і завітали до Краєзнавчого музею.

💛💙Учні дуже задоволені та сповнені незабутніми емоціями від корисної змістовної та цікавої подорожі!

🤝Щиро дякуємо директору ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» Олександру Андрущенку за допомогу в організації поїздки.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=578486041068015&set=pcb.578486157734670