Кролевеччина у скорботі. Сумна звістка надійшла до нашої громади. На щиті додому повертається - Сергій НИКИПОРЕЦЬ.

Дата: 30.08.2023 16:14

Солдат НИКИПОРЕЦЬ Сергій Анатолійович - 28.04.1992 народився у смт. Вороніж. Проживав у селі Грузьке. Був мобілізований 23 березня 2023 року, проходив військову службу у 46 окремій десантно - штурмовій бригаді.

Його життя обірвалося 25 серпня у Запорізькій області під час виконання бойового завдання.

У захисника залишились мати та брат.

Висловлюємо найщиріші співчуття родині та близьким. Вічна пам’ять нашому Герою! Воїни Світла не вмирають, вони продовжують захищати нас з небес!

Про дату та час поховання буде повідомлено додатково.