Президент України Володимир Зеленський відзначив державними нагородами наших Героїв-Захисників із Кролевеччини, які віддали свої життя за Україну.

Дата: 14.09.2023 11:36

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ПОКИ МИ ПРО НИХ ПАМ’ЯТАЄМО

МУСІЯКО Олега Віталійовича (посмертно) - Орденом «За мужність» ІІІ ступеня

ФЕДЬКА Сергія Вікторовича (посмертно)– Орденом «Богдана Хмельницького» ІІІ ступеня

Також, командуванням військової частини відзначено

ВАКУЛЕНКА Олександра Анатолійовича (посмертно) – Нагрудним знаком «66 окрема механізована бригада Сухопутних військ

Сьогодні голова Сумської ОВА Володимир Артюх зустрівся із родинами загиблих, щоб вшанувати пам'ять Героїв і передати ордени і відзнаки.

Невимовно боляче дивитись на сльози батьків, дітей, дружин…

Не вибачимо жодної смерті і жодної сльозинки. Переможемо заради пам'яті наших воїнів, заради майбутнього наших дітей!

Слава нашим полеглим Героям!🇺🇦

МУСІЯКО Олег Віталійович, 1986 року народження, Кролевчанин, солдат, стрілець-снайпер десантно-штурмового батальйону, вірний військовій присязі, у бою за Україну виявивши мужність і стійкість 12.08.2022 героїчно загинув.

ФЕДЬКО Сергій Вікторович,1983 року народження, с.Ярославець.Боєць Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор» мужньо захищаючи Україну і нас з вами, загинув на передовій, під Бахмутом.

ВАКУЛЕНКО Олександр Анатолійович, 1988 року народження, Кролевчанин, Офіцер, лейтенант загинув біля села Червонопопівка Сєвєродонецького району Луганської області, внаслідок артилерійського обстрілу.

Голова Кролевецької міської ради Віктор ЛЕХМАН

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=6648579881924535&set=pcb.6648583575257499