05 листопада, Кролевецька громада провела в останню путь свого Героя

Дата: 06.11.2023 10:53

Сьогодні, 05 листопада, Кролевецька громада провела в останню путь свого Героя, воїна з незламною волею, професійного військового, учасника бойових дій антитерористичної операції на сході України, захисника рідної землі від окупантів при повномасштабному вторгненні рф, нагородженого численними військовими відзнаками України: орденами і медалями, полковника Сухопутних військ Збройних Сил України Олександра АРТЮШЕНКА, життя якого забрала підступна, невиліковна хвороба.

Попрощатись з достойним офіцером ЗСУ, розділити біль непоправної втрати з рідними та вклонитися памʼяті Героя, прийшли друзі, побратими, представники влади, земляки та всі, хто його знав.

На громадській панахиді земляки, рідні і співслужбовці розповідали про Героя: яким він був другом, командиром, сином, батьком...

Поховали Захисника України з усіма військовими почестями на кладовищі по вул.Зелена у місті Кролевець. В мить прощання з Героєм звучав Державний Гімн України. У пам'ять про Воїна пролунав військовий салют.

Справжній патріот, вірний захисник України. Таким він назавжди залишиться у пам’яті жителів Кролевеччини.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Щирі співчуття близьким і рідним.

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo?fbid=6854364158012772&set=pcb.6854373521345169