ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Дата: 07.11.2023 14:54

Рішенням Кролевецької міської ради восьмого скликання від 03.11.2023 утворено Раду  з питань внутрішньо переміщених осіб при Кролевецькій міській раді.
 Стати членом Ради запрошуються внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є територія Кролевецької громади; громадські об’єднання, в статуті яких визначено, що їхня діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах Сумської області.
 Персональний склад Ради затверджується рішенням виконавчого комітету Кролевецької міської ради з числа осіб, які відповідають вимогам до членів Ради та виявили бажання брати участь у діяльності Ради.
 Склад Ради утворюється у кількості 12 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить п'ять осіб, внутрішньо переміщених осіб – п’ять осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, – дві особи.
 Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до виконавчого комітету Кролевецької міської ради внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній (сканованій) та/або паперовій формі.

Необхідні документи:
•  заява у довільній формі;
•  документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія або єДокумент;
•  документ про освіту (за наявності);
•  мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
•  відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
•  довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронна довідка, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.
Термін подання документів:
з 10.11.2023 до 30.11.2023