Президент України Володимир Зеленський відзначив Медаллю «Захиснику Вітчизни» нашого Героя - воїна Олега Анатолійовича БОРЩА (посмертно), який віддав своє життя за Україну.

Дата: 22.11.2023 20:39

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ПОКИ МИ ПРО НИХ ПАМ’ЯТАЄМО

Сьогодні голова Сумської ОВА Володимир Артюх зустрівся із батьком полеглого, щоб вшанувати пам'ять Героя і передати відзнаку.

Вічна пам‘ять і слава нашим полеглим Героям!🇺🇦

БОРЩ Олег Анатолійович, 11.05.2001 року народження, уродженець села Обтове. Вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину🇺🇦виявивши стійкість і мужність, загинув 25.09.2022 від отриманих поранень не сумісних з життям під час участі в бойових діях та забезпеченні здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії, поблизу населеного пункту Нове, Краматорського р-ну , Донецької області.