ВІДДАВ ЖИТТЯ У БОРОТЬБІ ЗА УКРАЇНУ!

Дата: 25.12.2023 13:40

З глибоким сумом та скорботою в серці повідомляємо, що мужньо виконуючи свій обов’язок, під час захисту України, її свободи і незалежності загинув наш мужній воїн, Герой – захисник Сергій СЕМЕНЮТА.

Старший солдат СЕМЕНЮТА Сергій Володимирович народився 23.07.1993 року у селі Хрещатик Білогривської сільської ради Кролевецького району. Закінчив Білогривську середню школу. Проживав разом з батьками у с.Хрещатик. По мобілізації призваний 12 червня 2023 року, проходив військову службу у 58 окремій мотопіхотній бригаді.

Вірний військовій присязі на вірність народу України, виконуючи військовий обов'язок з оборони та відсічі збройної агресії російської федерації проти України, загинув 20.12.2023 року поблизу населеного пункту Новодонецьке, Волноваського району, Донецької області.

У військовослужбовця залишилися мати, батько та сестра.

Співчуваємо рідним і близьким Героя, щиро розділяємо біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі!

Вічна слава та пам'ять нашому Воїну-захиснику!

Про дату, час та місце поховання Героя повідомимо додатково.