Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій ЗАЛУЖНИЙ відзначив Почесним нагрудним Знаком «Золотий хрест» нашого Героя - воїна БОНДАРЕНКА Віктора Олександровича (посмертно), який віддав своє життя за Україну.

Дата: 25.01.2024 19:36

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ПОКИ МИ ПРО НИХ ПАМ’ЯТАЄМО!

Сьогодні начальник Другого відділу Конотопського РТЦК та СП Сергій ХАРЧЕНКО зустрівся із дружиною полеглого Світланою Анатоліївною, щоб вшанувати пам'ять Героя і передати відзнаку.

Вічна пам‘ять і слава нашим полеглим Героям!🇺🇦

Старший солдат БОНДАРЕНКО Віктор Олександрович, 23.06.1972 р.н., народився і виріс у місті Кролевець.

З перших днів повномасштабного наступу ворога у складі Добровольчого формування територіальної оборони став на захист Кролевеччини. Був мобілізований 29 квітня 2022 року, захищав Батьківщину у військовій частині Сил Спеціальних Операцій ЗСУ.

Учасник бойових дій – напрямок Бахмут.