ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ, ПОКИ МИ ПРО НИХ ПАМ’ЯТАЄМО!

Дата: 05.02.2024 11:52

Командир військової частини відзначив Орденом «Хрест Героя» нашого земляка - воїна РАДІОНОВА Романа Миколайовича (посмертно), який віддав своє життя за Україну.

26 січня у Львові в храмі святих апостолів Петра і Павла нагородили загиблих захисників - вручили"Хрест Героя". Серед загиблих бійців 24-ї ОМБр ім. Короля Данила і наш Радіонов Роман Миколайович.

Вічна і світла пам'ять всім Герою!

РАДІОНОВ Роман Миколайович, 06.09.1984 р.н. , уродженець м.Кролевець. Закінчив Кролевецьку школу N3 та Кролевецьке ВПУ -23. Був призваний на військову службу за призовом під час мобілізації 15.03.2022р. Головний сержант 1 мотопіхотного взводу 2 мотопіхотної роти мотопіхотного батальйону.

🔷06.09.2022р. в районі БЕЗІМЕННЕ Миколаївської області, противником був здійснений авіаційний удар по позиціях мотопіхотного батальйону, внаслідок чого отримав поранення несумісне з життям. Поховано Героя на Алеї Пам‘яті й Надії у м. Кролевець.