ЗАКЛИКАЄМО - НЕ СПАЛЮВАТИ СУХУ ТРАВУ!

Дата: 11.03.2024 10:13

З настанням теплої весняної погоди Кролевецька міська рада і ДСНС України закликаємо - ❗️НЕ СПАЛЮВАТИ СУХУ ТРАВУ❗️

🍂 Гине мікрофлора, що бере участь у важливих біологічних процесах. Земляний родючий покрив за цих умов відновлюється аж через 5–6 років.

🍂 У процесі горіння середовище забруднюється шкідливими для органів дихання речовинами.

🍂 Випалювання трави НЕ прогріє ґрунт, НЕ збагатить його золою та НЕ сприятиме росту нової трави.

🍂 Маленький підпал може перерости в масштабну пожежу, спричинити руйнування та додати роботи працівникам ДСНС.

То як позбутися сухого листя? Безпечна альтернатива — вивіз на спеціальне звалище місцевими комунальними підприємствами. А також компостування, що забезпечить власний сад і город органічними добривами.