Дата: 27.05.2024 10:41

Сьогодні, 27 травня Кролевецький міський голова Віктор ЛЕХМАН разом з виконуючою обов’язки начальника відділу ЖКГ Юлією БУРОЮ провели робочу нараду з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів Кролевецької міської ради.

☝️За результатами наради, міський голова дав відповідні доручення:

🔷Центр первинної медико-санітарної допомоги, КП «Кролевецька лікарня», продовжити:

👉підготовку закладів до нового опалювального сезону;

👉проводити прибирання та обкошування прилеглих територій.

🔷Відділ ЖКГ, контроль:

👉виконання ямкового ремонту пневмоструменевим методом в місті;

👉завершення робіт по проєкту "Поточний ремонт вул.8 Березня".

🔷КП «Ремдільниця»:

👉провести видалення кущів та порослі по Бульвару Шевченка;

👉видалення аварійних дерев по вул.Калиновського;

👉продовжити роботу по обкошуванню зелених зон міста, парків, скверів, узбіч доріг.

🔷КП Кролевецька ЖЕК:

👉терміново провести завезення піску на дитячі майданчики прибудинкових територій багатоквартирних будинків;

👉більш активно проводити роботи по скошуванню трави на прибудинкових територіях;

👉проводити інформаційно - роз’яснювальну роботу та звітування перед мешканцями багатоквартирних будинків про виконану роботу з обслуговування.

🔷КП Кролевецьводоканал:

👉продовжити роботи по заміні водогону в місті (вул.Петрушенка та вул.Осипенка).

🔷КП "Ритуальна служба":

👉провести роботи на Алеї Пам'яті й Надії кладовища по вул.Зелена м.Кролевець з укладання плит та вирівнювання грунту.

👉продовжити роботи з прибирання та косіння трави і бур’янів на кладовищах громади.