ДЛЯ ДІТЕЙ ЗАХИСНИКІВ ПРОВЕДЕНО ЛІТНЄ СВЯТО З ПОДАРУНКАМИ.

Дата: 23.07.2024 17:20

Сьогодні, у цей непростий воєнний час всі дітки потребують підтримки та позитивних емоцій, а особливо діти наших Героїв – захисників🇺🇦

З великою повагою та вдячністю до цих родин, найменше, що можна зробити — це подарувати діткам увагу та трішечки радості.

👉Так, на площі Миру для дітей загиблих (померлих) захисників був проведений захід присвячений літу та позитивним емоціям.

👉Дітлахи грали в ігри, брали участь в конкурсах, танцювали та отримували фонтан позитивних емоцій разом з енергійною аніматоркою.

👉Наприкінці заходу кожна дитина отримала у подарунок бокс-сюрприз та обійми своїх друзів!

👉Захід організували та провели: Церква Адвентистів Сьомого Дня за підтримки волонтерів від Всесвітньої продовольчої програми ООН ADRA Ukraine.

🤝Щиро дякуємо за позитивні емоції наших дітей!

Більше фото тут https://www.facebook.com/photo/?fbid=796860399230577&set=pcb.796861615897122