Оперативна інформація

Кролевецька міська рада інформує, що за інформацією ДУ «Сумський лабораторний центр МОЗ України» впродовж 2020-2021 років зареєстровано 1573 випадки захворювань на COVID – 19, з початку 2021 року на території територіальної громади зареєстровано 416 випадки

20:20 27.02.2021

Співчуття депутату Кролевецької міської ради Денисенко Наталії Володимирівні з приводу тяжкої втрати - смерті матері.

Кролевецький міський голова, депутатський корпус та виконавчий комітет Кролевецької міської ради висловлюють щирі співчуття депутату Денисенко Наталії Володимирівні з приводу тяжкої втрати – смерті найдорожчої та найріднішої людини - матері Сидько Лідії Іванівни.

12:38 27.02.2021