Дата: від до Скинути

ЖИТЕЛЯМ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОПОНУЮТЬ РЕАЛІЗУВАТИ ПРОДУКЦІЮ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА БЕЗ СПЛАТИ ЗА ТОРГОВЕ МІСЦЕ.

03.03.2021 року нараді при Кролевецькому міському голові говорили про несанкціоновану торгівлю, методи протидії цьому явищу та можливість надання альтернативи для людей.  Спільно з керівником КП "Кролевецький міський центральний ринок", представниками поліції та Держпродспоживслужби було напрацьовано певний план дій у цьому напрямі.

19:37 04.03.2021

Обговорили нагальні питання з колегами  - представниками органів місцевого самоврядування Путивльської міської громади.

Обговорили нагальні питання з колегами - представниками органів місцевого самоврядування Путивльської міської громади.

Сьогодні Кролевеччину  з робочим візитом відвідали заступники Путивльського міського голови - Володимир ВОРОНІН та Володимир ВОРОНОВ, а також головний бухгалтер та начальник відділу ЖКГ Путивльської міської ради.

17:59 04.03.2021