Служба зайнятості - мешканцям громади

Інформація про надання роботодавцям та фізичним особам-підприємцям допомоги по частковому безробіттю на час карантину

Інформуємо громадськість Кролевецького району про хід виконання статті 47¹ Закону України «Про зайнятість населення», а саме надання допомоги по частковому безробіттю як працедавцям на найманих працівників, так і підприємцям, які не використовують найману працю. За час дії норми Закону фахівцями Кролевецької районної філії Сумського ОЦЗ були надані послуги та практична допомога в підготовці документів на отримання виплат по частковому безробіттю 333 суб′єктам підприємництва.

14:27:45 08.07.2020

КРОЛЕВЕЦЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ СУМСЬКОГО ОЦЗ ПОВІДОМЛЯЄ:

У зв’язку з продовженням КАРАНТИНУ до 22.06.2020 р. діє тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному форматі без відвідування зареєстрованими безробітними центру зайнятості до окремого розпорядження.  Прийом пакету документів, у тому числі для фіксації наміру бути зареєстрованим як безробітний, здійснюється дистанційно через:  - скриньку для прийому кореспонденції, яка знаходиться при вході до Кролевецької районної філії Сумського ОЦЗ (м. Кролевець, проспект Миру,7)

16:02:49 26.05.2020

Покрокова інструкція щодо отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину

Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 306.

13:23:33 29.04.2020

На час карантину мінімальна допомога по безробіттю - 1000 гривень

Соціальний захист найвразливіших категорій безробітних посилено. Розмір виплат для осіб, які отримують мінімальну допомогу по безробіттю без урахування заробітної плати та страхового стажу, на період карантину підвищено з 650 грн. до 1000 грн. Таке збільшення передбачено постановою правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття від 08.04.2020 № 217, яка набула чинності 18 квітня 2020 року.

09:55:32 24.04.2020