Дата: від до Скинути

Кролевецька громада візьме участь у Данській програмі сусідства DANEP щодо розвитку інклюзивного ринку праці у сфері туризму

Вчора, 15 січня, Кролевецький міський голова Віктор Лехман підписав Меморандум про взаєморозуміння між Сумським національним аграрним університетом, як основним заявником, та Кролевецькою міською радою для участі у проєкті «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

17:06 16.01.2021

Віктор Лехман: «Європейські практики місцевого самоврядування, зокрема у контексті розробки Статуту територіальної громади, сприятимуть демократичному розвитку Кролевеччини»

Кролевецький міський голова Віктор Лехман та секретар міської ради Сергій Козинець взяли участь у онлайн-зустрічі з національними експертами Ради Європи Олексієм Коваленком та Максимом Лукінюком щодо надання підтримки у розробці та ухваленні у 2021 році Статуту територіальної громади, положень, які регулюють інструменти громадської участі.

16:56 16.01.2021

Уряд розробить річний газовий продукт, який захистить населення від різких коливань цін на ринку

Уряд розробить річний газовий продукт, коли ціна на газ для споживачів фіксуватиметься на рік. Це захистить громадян від непередбачуваних зростань. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Сніданок з 1+1» 15 січня, - повідомляють на Урядовому порталі.

15:57 16.01.2021